PŘIHLÁŠKA NA AKCE

Burger Street Festivalu

  BURGER STREET FESTIVALY 2023


  Chcete být součástí nejlepšího street food festivalu v ČR? Pošlete nám nezávaznou přihlášku s výběrem měst, o které máte zájem. Pro výběr všech akcí poslouží checkbox dole.


  *REGISTROVAT SE MŮŽETE I NA OBSAZENÉ FESTIVALY JAKO NÁHRADNÍCI.  Kontaktní informace pro fakturaci


  "Oficiální název společnosti pro fakturaci, v případě OSVČ uveďte jméno."


  "Přesný název, který budeme uvádět na festivalu"


  "Prosím uveďte vaše IČO (např. IČO "12345678")"


  "Prosím uveďte vaše DIČ (např. DIČ "CZ12345678")"


  "Jméno a příjmení odpovědné osoby za prezentaci na festivalu"


  "Pozice kontaktní osoby ve vaší společnosti"


  "Telefon osoby odpovědné za prezentaci na akci"


  "Email osoby odpovědné za prezentaci na akci"


  "Uveďte číslo účtu, z kterého budete hradit fakturu za festival"


  "Vaše oficiální webové stránky nebo sociální sítě"


  "Váš sortiment prodávaného zboží na festivalu"


  "200x200cm nebo 300x300cm popřípadě vlastní"  "Vyberte vyhovujicí"


  "Vypište seznam spotřebičů, které budou využity. Pokud víte, do závorky ke každému z nich uveďte velikost příkonu, který je uveden na každém spotřebiči na štítku u napájecího kabelu (příkon je uváděn ve wattech (W) příp. kilowattech (kW)."


  "Nahrejte fotku vašeho stánku o max. velikosti 5 MB."


  "Například: jiná doručovací adresa, další kontakt, upřesnění, atd."

  Tato přihláška je stran pořadatele nezávazná. Pro potvrzení pronájmu pozice, podpis smlouvy a následné fakturace Vás budeme kontaktovat.

  PŘIHLÁŠKA NA AKCE

  A máme to tu zas – Burger Street Festival 2023 – jedinečná street food událost roku. Setkání všech milovníků dobrého jídla a pití. Gurmáni si u nás pochutnají nejen na špičkových burgerech, ale i dalších lákavých dobrotách a specialitách. To vše okořeněné dobrou zábavou v prima atmosféře.

  Festival, jak již název napovídá, je na ulici, na čerstvém vzduchu, pod ne vždy slunečnou oblohou, ale znáte to „Štěstí přeje připraveným!“. Klíčem k báječnému zážitku chuťových pohárků je burger z těch nejčerstvějších ingrediencí, a navíc má každý návštěvník festivalu možnost si s kuchařem poklábosit, zatímco mu jeho burger roste pod rukama.

  Stánky nebo food trucky prodejců máme vždy rozmístěné kolem velkých obchodních center. Centra nám často, jako spolupořadatel festivalů, poskytnou potřebná technická a organizační zázemí a přispějí tak k ještě lepšímu zážitku z festivalu. Vstup pro návštěvníky je zdarma.

  Široká fanouškovská základna festivalu nás sleduje na sociálních sítích a velká část z nich nás následuje do všech míst, kde festival rozbalíme. Pracovně jim říkáme „The Fellowship of the Burger“.

  V některých městech festivalu je již kapacita pro prodejní stánky téměř plná, proto prosím neotálejte, a pokud máte o účast na festivalu zájem, zašlete nám přihlášku s místem a termínem, který chcete, a my se Vám obratem ozveme zpět.

  Kolik zaplatíte?

  Pronájem prodejního místa s Vámi domluvíme individuálně. Ve stánku Vám zajistíme elektrickou přípojku a budete mít přístup k vodě.

  Nemáte stánek anebo se s ním nechcete táhnout přes půl republiky? Nevadí, rádi Vám pronajmeme prodejní stan 3×3 m za 1.000,- Kč + 21% DPH / den (cena včetně dopravy).
  S přihláškou neváhejte. Máte-li zájem s námi letos zažít burgerové šílenství, reagujte obratem, jelikož máme již 70% pozic obsazených.
  Vyplňte prosím přihláškový formulář.

   

  POZOR! Vaši přihlášku bereme jako závaznou až po podpisu smlouvy a zaplacení nájemného!!!

  Burger Street Festival logo
  Yummy Yummy Food Festival logo
  Burger Arena logo
  Gastrozony logo