PŘIHLÁŠKA NA AKCE

Burger Street Festivalu

  PLÁNOVANÉ FESTIVALY 2021

  Zaškrtněte jednotlivé festivaly, na které se chcete přihlásit. Pro výběr všech akcí poslouží checkbox níže.  Kontaktní informace pro fakturaci


  "Oficiální název společnosti pro fakturaci, v případě OSVČ uveďte jméno."


  "Přesný název, který budeme uvádět na festivalu"


  "Prosím uveďte vaše IČO (např. IČO "12345678")"


  "Prosím uveďte vaše DIČ (např. DIČ "CZ12345678")"


  "Jméno a příjmení odpovědné osoby za prezentaci na festivalu"


  "Pozice kontaktní osoby ve vaší společnosti"


  "Telefon osoby odpovědné za prezentaci na akci"


  "Email osoby odpovědné za prezentaci na akci"


  "Uvěďte číslo účtu, z kterého budete hradit fakturu za festival"


  "Vaše oficiální webové stránky"


  "Váš sortiment prodávaného zboží na festivalu"


  "200x200cm nebo 300x300cm popřípadě vlastní"


  VlastníPronájemFood truck
  "Vyberte vyhovujicí"


  "Vypište seznam spotřebičů, které budou využity. Pokud víte, do závorky ke každému z nich uveďte velikost příkonu, který je uveden na každém spotřebiči na štítku u napájecího kabelu (příkon je uváděn ve Wattech (W) příp. KiloWattech (kW)."


  "Pokud požadujete další vybavení stánku (stoly nebo židle), specifikujte."


  "Například: jiná doručovací adresa, další kontakt, upřesnění, atd."

  Tato přihláška je stran pořadatele nezávazná. Pro potvrzení pronájmu pozice, podpis smlouvy a následné fakturace Vás budeme kontaktovat.

  PŘIHLÁŠKA NA AKCE

  A máme to tu zas – Burger Street Festival 2021 – jedinečná street food událost roku. Setkání všech milovníků dobrého jídla a pití. Gurmáni si u nás pochutnají nejen na špičkových burgerech, ale i dalších lákavých dobrotách a specialitách. To vše okořeněné dobrou zábavou v prima atmosféře.

  Festival, jak již název napovídá, je na ulici, na čerstvém vzduchu, pod ne vždy slunečnou oblohou, ale znáte to „Štěstí přeje připraveným!“. Klíčem k báječnému zážitku chuťových pohárků je burger z těch nejčerstvějších ingrediencí, a navíc má každý návštěvník festivalu možnost si s kuchařem poklábosit, zatímco mu jeho burger roste pod rukama.

  Stánky nebo food trucky prodejců máme vždy rozmístěné kolem velkých obchodních center. Centra nám často, jako spolupořadatel festivalů, poskytnou potřebná technická a organizační zázemí a přispějí tak k ještě lepšímu zážitku z festivalu. Vstup pro návštěvníky je zdarma.

  Široká fanouškovská základna festivalu nás sleduje na sociálních sítích a velká část z nich nás následuje do všech míst, kde festival rozbalíme. Pracovně jim říkáme „The Fellowship of the Burger“.

  V některých městech festivalu je již kapacita pro prodejní stánky téměř plná, proto prosím neotálejte, a pokud máte o účast na festivalu zájem, zašlete nám přihlášku s místem a termínem, který chcete, a my se Vám obratem ozveme zpět.

  Kolik zaplatíte?

  Pronájem prodejního místa s Vámi domluvíme individuálně. Ve stánku Vám zajistíme elektrickou přípojku a budete mít přístup k vodě.

  Nemáte stánek anebo se s ním nechcete táhnout přes půl republiky? Nevadí, rádi Vám pronajmeme prodejní stan 3×3 m za 1.000,- Kč + 21% DPH / den (cena včetně dopravy).
  S přihláškou neváhejte. Máte-li zájem s námi letos zažít burgerové šílenství, reagujte obratem, jelikož máme již 70% pozic obsazených.
  Vyplňte prosím přihláškový formulář.

   

  Kromě Burger Street Festivalů proběhne v roce 2021 i oblíbený Food Truck Festival. Nezapomeňte, že účast prodejců na Food Truck Festivalu je možná pouze tehdy, pokud budete své gastronomické umění prezentovat z food trucku, vaší restaurace na kolečkách.

  Přihláškový formulář najdete na https://festivalfoodtruck.cz/.
  Taktéž Vás prosíme o zaslání fotografií vašeho jídla, nad kterým se budou sliny sbíhat a nezapomeňte i nějakou usměvavou fotku vašeho stánku, vše obratem na adresu info@burgerstreetfestival.cz.

  POZOR! Vaši přihlášku bereme jako závaznou až po podpisu smlouvy a zaplacení nájemného!!! 

  Burger Street Festival logo
  Yummy Yummy Food Festival logo
  ABAŠTA Brno Street Food Market logo
  Burger Arena logo
  Gastrozony logo