NOVÝ TERMÍN – Burger Street festival v Bratislavě

07. dubna 2022

Dobrý den,
po několika jednání přidáváme pro letošní rok termín Burger Street festivalu také na Slovensku. Opět se bude jednat o festival v Bratislavě, ovšem se změnou lokace. Pro tento rok jsme se rozhodli o nákupní centrum AUPARK Bratislava, které sousedí s nádherným prostředím parku Janka Kráľa v termínu 3.-5.6.2022. Burger festival v Bratislavě byl vždy jedinou zastávkou na Slovensku a věřím, že také pro letošní rok se bude jednat o akci s těmi nejlepšími burger makery v rámci CZ/SK.

Cena nájemného je standardně 5 000,- Kč bez DPH za každý festivalový den plus 10% z obratu. Napojení elektřiny do 10kW je v ceně, stejně jako voda.
V případě zájmu o účast prosím o vyplnění přihlášky ZDE. Prodejci, kteří mají již vyplněnou přihlášku na některou z námi pořádaných akcí pro rok 2022 prosíme pouze o potvrzení účasti na mailu: vladek@bedygroup.cz.

Další články

YUMMY YUMMY jede!

YUMMY YUMMY jede!

S festivalem Yummy Yummy se v tomto roce rozrůstáme také do Prahy a připravili jsme pro Vás nový termín 24.-25.6. u centra Bořislavka Office & Shopping na Praze 6. Hledáme prodejce všech kuchyní světa, včetně sladkého sortimentu, nápojů a...

číst více
HIP HOP ŽIJE!

HIP HOP ŽIJE!

Dobrý den, pro tento rok přidáváme možnost účastnit se hudebních festivalů a to nejen na Slovensku, ale také v České republice. Jedná se o festivaly s mnohaletou historií s účastí těch nejlepších umělců, které CZ/SK rap nabízí s účastí 5 000 – 10...

číst více
Burger Street Festival logo
Yummy Yummy Food Festival logo
ABAŠTA Brno Street Food Market logo
Burger Arena logo
Gastrozony logo