Chci jíst burgery

Milujete burgery? Tak to jste u nás správně. Přímo k vám do města přivezeme ty nejvymazlenější burgery z celé země. Jen na Burger Street Festivalu ochutnáte kousky, za kterými byste jinak museli jet přes celou Českou republiku. A nemusí v nich být jen hovězí. Máme burgery vegetariánské, veganské, s bezlepkovou houskou. A co třeba zkusit místo hovězího žabí stehýnka? I ty u nás na některých festivalech potkáte.

 

Jako správní burgeromaniaci víme, že k skvělému jídlu patří i skvělé pití. A samozřejmě zábava. Čeká vás moderovaný program, hudba, kuchařská show, dětský program i soutěže pro vás, diváky a jedlíky.

 

To zní dobře, že? A kolik vás to bude stát? Nic! Vstup na Burger Street Festival je vždy zdarma. Program si můžete užít dosyta a je jen na vás, kolik toho ochutnáte.

 

Co by vás mohlo zajímat?

Otevírací doba festivalů
Festivaly jsou otevřeny obvykle denně od 10 do 21 hodin. Poslední den festivalu pouze do 20 hodin. Aktuální otevírací dobu si můžete ověřit buď na profilu akce na Facebooku, nebo v týdnu před festivalem přímo zde na

Vstupné
Vstup na všechny festivaly je zdarma.

Parkování
Parkování je zajištěno obvykle u obchodního centra, kde se akce koná. Případné parkovné je stejné jako pro běžného návštěvníka centra.

#jedemeburgery

Spousty fotek na Instagramu!

Zaburgrujte na  IG burgerstreetfestival

#jedemeburgery

Spousty fotek na Instagramu!

Zaburgrujte na  IG burgerstreetfestival

Máte otázky? Kontaktujte nás

Burger Street Festival logo
Yummy Yummy Food Festival logo
Burger Arena logo
Gastrozony logo