Chci dělat burgery!

Na Burger Street Festivalu si zakládáme na tom, že našim návštěvníkům nabízíme opravdu kvalitní burgery.

Jsme tím vyhlášení a laťku si držíme dlouhodobě. Burgermakeři, kteří s námi na festivaly jezdí, vědí, že naše akce je jedna velká kuchařská show a vyhrává ten, kdo dělá skvělé jídlo a dokáže lidi zaujmout.

 

O naše prodejce se královsky staráme, protože víme, že všichni jsme na jedné lodi.

Naše akce se konají vždycky u velkých nákupních center. Je to skvělá symbióza.

 

My přivedeme nákupnímu centru ortodoxní milovníky burgerů, kteří na naše akce chodí cíleně, a navíc se k nám staví běžní návštěvníci nákupního centra.

 

Díky tomu jsme schopni dosahovat vysoké návštěvnosti a pochopitelně i vysokých prodejů. V tomto je Burger Street Festival jedinečný. Nákupní centra nám navíc pomáhají s kampaní a komunikací, to je další výhoda.

Pojďte do toho s námi!

Naše burgermakery podporujeme v jejich vlastních promo aktivitách. Když vymyslíte netradiční burger, nebo jej uděláte z výjimečných surovin, pomůžeme vám říct to návštěvníkům. Součástí našeho festivalu je i divácká soutěž. Její výherci se mohou chlubit naším brandovým stickerem. A ti, kteří už měli to štěstí vyhrát, vám určitě potvrdí, že je to skvělý tahák nejen na další festivaly, ale i do vlastních kampaní.

 

Pokud se v naší filozofii vidíte, pojďte do toho s námi. Můžete se spolehnout, že od nás dostanete:

– prodejní místo se základním rozměrem 3×3 metru. Samozřejmě ho můžeme natáhnout libovolným směrem, kdyby vám bylo malé;

– základní přívody, tedy elektrickou přípojku a přístup k pitné vodě;

– ostrahu přes noc.

Co po vás budeme na oplátku chtít my?

  • abychom dali návštěvníkům možnost ochutnat co nejvíc burgerů, držíme maximální hmotnost masa v každé porci na 100 gramech. Ze stejného důvodu máme s prodejci dohodu, že k burgeru nedávají žádné přílohy, ty si zákazníci mohou dát u specializovaných stánků
  • jaký budete mít sortiment, byste nám měli ideálně říct dopředu, stačí to vepsat do přihláškového formuláře.
  • na mail nám můžete poslat i pár fotek vašich burgerů nebo stánku. Je to plus i pro vás, zajímavé fotky dáváme na sociální sítě, takže hladoví zákazníci se k vám pohrnou.
  • a jen pro jistotu upozorňujeme, že přihláška je závazná. Místo vám zarezervujeme až po provedení platby.

Máte foodtruck?

Vůbec nevadí! Pokud děláte burgery, určitě vám na Burger Street Festivalu místo najdeme.

Jen v přihláškovém formuláři nezapomeňte zašktnout položku „foodtruck“. Určitě mrkněte i na náš Food Truck Festival (odkaz), ten je pro vás jako dělaný. A pak můžete klidně nabízet jakýkoliv sortiment.

Máte jiný produkt
než burgery?

Taky nevadí! Na každý festival vybíráme několik dodavatelů doplňkového sortimentu. Ne každý je burgeržrout, na každý festival proto bereme i několik jiných zajímavých kuchyní.

A nezapomínáme ani na sladké. Ozvěte se nám, co byste rádi na Burger Street Festivalu prodávali, a když to do sebe zaklapne, určitě se domluvíme.

#jedemeburgery

Spousty fotek na Instagramu!

Zaburgrujte na  IG burgerstreetfestival

#jedemeburgery

Spousty fotek na Instagramu!

Zaburgrujte na  IG burgerstreetfestival

Máte otázky? Kontaktujte nás

Burger Street Festival logo
Yummy Yummy Food Festival logo
Burger Arena logo
Gastrozony logo