HIP HOP ŽIJE!

07. dubna 2022

Dobrý den,

pro tento rok přidáváme možnost účastnit se hudebních festivalů a to nejen na Slovensku, ale také v České republice. Jedná se o festivaly s mnohaletou historií s účastí těch nejlepších umělců, které CZ/SK rap nabízí s účastí 5 000 – 10 000 návštěvníků dle lokace.
Pro tyto festivaly hledáme několik exkluzivních prodejců, kteří budou nabízet perfektní street food. Nápoje se budou nabízet separátně v nápojových pointech v rámci celého festivalu, ale Vy můžete nápoje nabízet po odkupu od promotérů ze sortimentu Coca Coly. Detaily Vám rád sdělím.

Jedná se o tyto termíny:
18. 6. Liptovská Mara
1.-2. 7. Bratislava
15.-16. 7. Duchonka
5.-6. 8. Domaša
19.-20. 8. Bojnice
27. 8. Ostrava

Cena za prodejní pozici 3×3 m je 10 000,- Kč bez DPH za každý festivalový den. Na festivalech není pro placení cashless systém, tudíž počítejte pouze s cash nebo karetními platbami Pro každý jednotlivý sortiment hledáme exkluzivního prodejce.
Většina prodejních pozic je již obsazena, kdy aktuálně nabízíme poslední volné pozice. V případě zájmu prosím o vyplnění přihlášky ZDE.

Další články

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Burger Street Festival logo
Yummy Yummy Food Festival logo
Burger Arena logo
Gastrozony logo