HIP HOP ŽIJE!

07. dubna 2022

Dobrý den,

pro tento rok přidáváme možnost účastnit se hudebních festivalů a to nejen na Slovensku, ale také v České republice. Jedná se o festivaly s mnohaletou historií s účastí těch nejlepších umělců, které CZ/SK rap nabízí s účastí 5 000 – 10 000 návštěvníků dle lokace.
Pro tyto festivaly hledáme několik exkluzivních prodejců, kteří budou nabízet perfektní street food. Nápoje se budou nabízet separátně v nápojových pointech v rámci celého festivalu, ale Vy můžete nápoje nabízet po odkupu od promotérů ze sortimentu Coca Coly. Detaily Vám rád sdělím.

Jedná se o tyto termíny:
18. 6. Liptovská Mara
1.-2. 7. Bratislava
15.-16. 7. Duchonka
5.-6. 8. Domaša
19.-20. 8. Bojnice
27. 8. Ostrava

Cena za prodejní pozici 3×3 m je 10 000,- Kč bez DPH za každý festivalový den. Na festivalech není pro placení cashless systém, tudíž počítejte pouze s cash nebo karetními platbami Pro každý jednotlivý sortiment hledáme exkluzivního prodejce.
Většina prodejních pozic je již obsazena, kdy aktuálně nabízíme poslední volné pozice. V případě zájmu prosím o vyplnění přihlášky ZDE.

Další články

YUMMY YUMMY jede!

YUMMY YUMMY jede!

S festivalem Yummy Yummy se v tomto roce rozrůstáme také do Prahy a připravili jsme pro Vás nový termín 24.-25.6. u centra Bořislavka Office & Shopping na Praze 6. Hledáme prodejce všech kuchyní světa, včetně sladkého sortimentu, nápojů a...

číst více
NOVÝ TERMÍN – Burger Street festival v Bratislavě

NOVÝ TERMÍN – Burger Street festival v Bratislavě

Dobrý den, po několika jednání přidáváme pro letošní rok termín Burger Street festivalu také na Slovensku. Opět se bude jednat o festival v Bratislavě, ovšem se změnou lokace. Pro tento rok jsme se rozhodli o nákupní centrum AUPARK Bratislava,...

číst více
Burger Street Festival logo
Yummy Yummy Food Festival logo
ABAŠTA Brno Street Food Market logo
Burger Arena logo
Gastrozony logo